Değişim Yönetimi: İşyerinde Değişime Yönelik Liderlik Rehberi

 

Bu eKitabın Faydası

Değişimi yönetmek stresli, sinir bozucu ve zor olabilir. Hazırlanmak ve organize bir yaklaşım kullanmak olumsuz koşulları hafifletmeye yardımcı olabilir. Dale Carnegie Eğitim Değişim Modeli, liderlerin değişime hazırlamansına ve çalışanların değişimi benimsemesine ve olumlu sonuçlara yol açmaya yardımcı olur.

Ne Öğreneceksiniz?

Değişimi yönlendiren iç ve dış etkenleri ve değişimin kurumu ve onun çalışanalrını nasıl etkilediğini keşfedin. Doğru şeyleri, doğru şekilde harekete geçirin ve takımı belirsiz zamanlarda yönlendirirken, gizli tuzaklardan kaçının. 5-Adım Modeli, liderleri planlama yoluyla analizden alır ve değişimin faktörlerini uygulamak ve ölçmeye kadar götürür.

Buna Neden İhtiyacınız Var?

İnsanlar ve süreçler farklı şekilde değişiklik gösterdikleri için işyerinde değişikliklerin etkileri tahmin edilemeyebilir. Dale Carnegie Training Değişim Modeli, değişikliği kurumun bütününe entegre ederken, odaklanmış ve olumlu kalmak için adım adım bir yaklaşım sağlar.

Bununla Neler Yapacaksınız?

Risklerin ve fırsatların kapsamlı bir analizini yapın, etkileri izleyin ve anahtar ekip üyelerinin ilerleme konusunda iyi bilgilendirmelerini sağlayın. Anahtar bireyleri, yapılması gereken ayarlamaları belirlemeye teşvik edin ve değişikliğin etkisi için plan yapın. Kesintisiz bir süreç ve değişimi gösteren olumlu sonuçların bir düşman olmadığından emin olun!

back to top